Yenilmezler 1 – The Avengers 2012 Filmi izle

The Avengers
Palero PaleroFragman
Hata Bildir ×
[wpforms id="31636" title="false" description="false"]


Yenilmezler 1 izle, The Avengers izle, Yenilmezler 1 full izle, Yenilmezler 1 türkçe dublaj izle, Yenilmezler 1 altyazılı izle, Yenilmezler 1 hd izle, The Avengers 2012 izle, Çizgi roman şirketi Marvel’in Iron Man, Kaptan Amerika, Hulk, Thor, Hawkeye ve Black Widow gibi süper kahramanlarını bir araya getiren ”Yenilmezler” (The Avengers), Amerika ile aynı anda Türkiye’de de vizyona girecek. Geçen hafta 39 ülkede vizyona giren film, sadece hafta sonunda 178,4 milyon dolarlık hasılat elde etti.

Joss Whedon’ın yönetmenliğini üstlendiği filmde, beklenmedik bir düşmanın su yüzüne çıkarak dünyanın güvenliğini tehdit etmeye başlaması üzerine S.H.I.E.L.D. adıyla bilinen uluslararası barışı koruma teşkilatının yöneticisi olan Nick Fury, dünyanın dört bir yanını gezerek, dünyayı böyle bir felaketten kurtarmak için ihtiyaç duyduğu takımı topluyor.

Film Bilgileri
Yenilmezler 1 –  The Avengers 2012 Filmi izle
Yenilmezler 1 izle, The Avengers izle, Yenilmezler 1 full izle, Yenilmezler 1 türkçe dublaj izle, Yenilmezler 1 altyazılı izle, Yenilmezler 1 hd izle, The Avengers 2012 izle, Çizgi roman şirketi Marvel'in Iron Man, Kaptan Amerika, Hulk, Thor, Hawkeye ve Black Widow gibi süper kahramanlarını bir araya getiren ''Yenilmezler'' (The Avengers), Amerika ile aynı anda Türkiye'de de vizyona girecek. Geçen hafta 39 ülkede vizyona giren film, sadece hafta sonunda 178,4 milyon dolarlık hasılat elde etti. Joss Whedon'ın yönetmenliğini üstlendiği filmde, beklenmedik bir düşmanın su yüzüne çıkarak dünyanın güvenliğini tehdit etmeye başlaması üzerine S.H.I.E.L.D. adıyla bilinen uluslararası barışı koruma teşkilatının yöneticisi olan Nick Fury, dünyanın dört bir yanını gezerek, dünyayı böyle bir felaketten kurtarmak için ihtiyaç duyduğu takımı topluyor.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
guest
9 Yorum
En Eski
En Yeni Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
X-Ray
Misafir
X-Ray
3 yıl önce

Tek part close varsa eklermisiniz 😀

X-ray
Misafir
X-ray
3 yıl önce
Reply to  THE İNNFAZ

Vidmoly dende açılmıyor bende

X-ray
Misafir
X-ray
3 yıl önce
Reply to  X-ray

Tamam tamam anca açıldı

Corona
Misafir
Corona
28 gün önce

Açïlmıyorr