Uzay Yolcuları izle | Passengers 2016 Türkçe Altyazılı izle

Fast VidmolyFragman
Hata Bildir ×
[wpforms id="31636" title="false" description="false"]


Uzay Yolcuları izle | Passengers filmi, 7.1 puan alarak 2016 yapımı olan filmin konusunda ise Uzaydan eve dönüşteki rutin dönüş sırasında iki yolcu, gemilerinin arızası sonucunda uykularından 90 yıl erken uyandırılmıştır. Uçakta bulundukları lüks ve şaşalı yaşam ile hayatta kalan Jim (Chris Pratt) ve Aurora (Jennifer Lawrence) yavaş yavaş birbirlerine aşık olmaya başlarlar, fakat geminin ölümcül bir tehlike içinde olduğunu ve gemide kalan diğer 5000 uyuyan yolcuğu kurtarma çabasına girince bu durumu da ikisi reddetme iddiasına girmiştir.

Uzaydan eve dönüşteki rutin dönüş sırasında iki yolcu, gemilerinin arızası sonucunda uykularından 90 yıl erken uyandırılmıştır. Uçakta bulundukları lüks ve şaşalı yaşam ile hayatta kalan Jim (Chris Pratt) ve Aurora (Jennifer Lawrence) yavaş yavaş birbirlerine aşık olmaya başlarlar, fakat geminin ölümcül bir tehlike içinde olduğunu ve gemide kalan diğer 5000 uyuyan yolcuğu kurtarma çabasına girince bu durumu da ikisi reddetme iddiasına girmiştir. Başrollerinde Oscar ödüllü oyuncu Jennifer Lawrence ve Galaksinin Koruyucuları’ndaki Starlord’u canlandıran Chris Pratt’ın yer alıyor.

Film Bilgileri
Uzay Yolcuları izle | Passengers 2016 Türkçe Altyazılı izle
Uzay Yolcuları izle | Passengers filmi, 7.1 puan alarak 2016 yapımı olan filmin konusunda ise Uzaydan eve dönüşteki rutin dönüş sırasında iki yolcu, gemilerinin arızası sonucunda uykularından 90 yıl erken uyandırılmıştır. Uçakta bulundukları lüks ve şaşalı yaşam ile hayatta kalan Jim (Chris Pratt) ve Aurora (Jennifer Lawrence) yavaş yavaş birbirlerine aşık olmaya başlarlar, fakat geminin ölümcül bir tehlike içinde olduğunu ve gemide kalan diğer 5000 uyuyan yolcuğu kurtarma çabasına girince bu durumu da ikisi reddetme iddiasına girmiştir. Uzaydan eve dönüşteki rutin dönüş sırasında iki yolcu, gemilerinin arızası sonucunda uykularından 90 yıl erken uyandırılmıştır. Uçakta bulundukları lüks ve şaşalı yaşam ile hayatta kalan Jim (Chris Pratt) ve Aurora (Jennifer Lawrence) yavaş yavaş birbirlerine aşık olmaya başlarlar, fakat geminin ölümcül bir tehlike içinde olduğunu ve gemide kalan diğer 5000 uyuyan yolcuğu kurtarma çabasına girince bu durumu da ikisi reddetme iddiasına girmiştir. Başrollerinde Oscar ödüllü oyuncu Jennifer Lawrence ve Galaksinin Koruyucuları’ndaki Starlord’u canlandıran Chris Pratt’ın yer alıyor.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
guest
7 Yorum
En Eski
En Yeni Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
kosem43
Misafir
kosem43
3 yıl önce

film efsane güzel islemeden ölemeyin

halaycıbağyan
Misafir
halaycıbağyan
3 yıl önce

Vidozasını koyarsanız okulda izlicez

su
Misafir
su
2 yıl önce

harika

sonda ikisi de ölcek
Misafir
sonda ikisi de ölcek
2 yıl önce

b*ktan bir son

şahin
Misafir
şahin
2 yıl önce

Çeviriyi gözden geçirmenizi tavsiye ederim. Birçok yerde ciddi hatalar yapılmış. Emeğiniz için teşekkürler.

Buğra
Misafir
Buğra
2 yıl önce

Bence revirdeki kapsüle 2 kişi yatabilirlerdi.Filmin konusu bence öyle çevrilmeliydi.Gezegene vardıklarında ev inşa edip çocukları olabilirdi bence.Ama gayet güzeldi.