Split 2017 Türkçe Altyazılı izle

Tek Part Vidmoly Fragman
Hata Bildir ×
[wpforms id="31636" title="false" description="false"]


Split filmi, 7.6 puan alarak 2017 yapımı olan filmin konusunda ise Kevin (James McAvoy) kişilik bozukluğundan mustarip biridir. Farklı yaşlarda ve cinsiyetlerde 23’e yakın kişiliği bedeninde barındırmaktadır. Güpegündüz 3 genç kızı kaçırır ve yer altında bir sığınağa kapatır. Kızlar zamanla Kevin’ın değişik sürprizleriyle ve farklı kişilikleriyle tanışırlar. Fakat Kevin’ın büründüğü bu farklı kişilikler, bedeninin de giderek değişmesine sebep olur. 3 kız, kurtulmak için zekice bir plan yapmak zorundadır…
Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini; The Sixth Sense (Altıncı His), Signs (İşaretler) ve Unbreakable (Ölümsüz) filmleriyle tanınan M. Night Shyamalan üstlenmekte.

Güvenilir psikiyatr Dr. Fletcher (Betty Buckley), Kevin (James McAvoy) adlı hastasının en az 23 farklı kişiliği bünyesinde barındırdığını kanıtlamıştır. Ancak henüz tamamen ortaya çıkmamış son bir kişilik vardır ki, meydana çıktığında diğer kişilikleri süpürecek çok vahşi bir karakterin habercisidir. Bu dizginlemesi zor gücün etkisiyle Kevin, 3 genç kızı kaçırıp yaşadığı yerde alıkoyar. Hırslı ve kararlı Casey’nin (Anya Taylor-Joy) önderliğinde gençler hayatta kalabilmek için, Kevin içindeki şeytani güce tamamen boyun eğmeden önce oradan kaçmak zorundadırlar.

Film Bilgileri
Split 2017 Türkçe Altyazılı izle
Split filmi, 7.6 puan alarak 2017 yapımı olan filmin konusunda ise Kevin (James McAvoy) kişilik bozukluğundan mustarip biridir. Farklı yaşlarda ve cinsiyetlerde 23’e yakın kişiliği bedeninde barındırmaktadır. Güpegündüz 3 genç kızı kaçırır ve yer altında bir sığınağa kapatır. Kızlar zamanla Kevin’ın değişik sürprizleriyle ve farklı kişilikleriyle tanışırlar. Fakat Kevin’ın büründüğü bu farklı kişilikler, bedeninin de giderek değişmesine sebep olur. 3 kız, kurtulmak için zekice bir plan yapmak zorundadır… Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini; The Sixth Sense (Altıncı His), Signs (İşaretler) ve Unbreakable (Ölümsüz) filmleriyle tanınan M. Night Shyamalan üstlenmekte.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
guest
13 Yorum
En Eski
En Yeni Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Hüseyin
Misafir
Hüseyin
4 yıl önce

Muhteşem!

Mr. McAvoy
Misafir
Mr. McAvoy
3 yıl önce

Mr. McAvoy’un performansı dışında, vakit kaybı. Köy’de dersimizi almayınca, shymalan sudaki kız’la hakettigimiz tokadi atmıştı. Bu sefer de eleştirmen kurbanı olduk diye teselli olacağız artık ne yapalım.

Sakoz
Misafir
Sakoz
3 yıl önce
Reply to  Mr. McAvoy

Tamamen katılıyorum

Sevtap
Misafir
Sevtap
3 yıl önce

6.His’in yanına yaklaşamaz, vasat bir film..

mehmet
Misafir
mehmet
3 yıl önce

UNBREAKABLE bağlantı süper olmuş

oonur
Misafir
oonur
3 yıl önce

süper anlalayabilene

koalalarsizikoalasın
Misafir
koalalarsizikoalasın
3 yıl önce

izlemedik şayet nice bir film olduğunu dişünirim tşk ok by.

Aziz
Misafir
Aziz
3 yıl önce

Konu tamam
Film vasat

can
Misafir
can
3 yıl önce

izlediğim en mükemmel filmdi. şiddetle tavsiye ederim.

Anne
Misafir
Anne
3 yıl önce

Cocuk tecavüzüne yeltenenlerin allah cezasini versin

1 sen
Misafir
1 sen
3 yıl önce

Kişilik bozukluğu… 24 kişilik.. harika psikoloji filmi.

Pınar
Misafir
Pınar
3 yıl önce
Reply to  1 sen

Kişilik bozukluğu deyil

Mertcan
Misafir
Mertcan
3 yıl önce
Reply to  Pınar

Spoiler
Çoklu kişilik Bozukluğu