Sanalüstü 2: Dark Web izle | Unfriended Dark Web 2018 Türkçe Altyazılı izle

Reklamı Geç
Tek Part Vidmoly Fragman
Hata Bildir ×
[wpforms id="31636" title="false" description="false"]


Sanalüstü 2: Dark Web izle | Unfriended Dark Web 2018 filmi, Matias 20’li yaşlarında bir gençtir ve gittiği internet cafede ortalığa bırakılmış sahibi belli olmayan bir dizüstü bilgisayar bulur. Yaklaşık 4 haftadır kayıp eşyalar bölümünde bekleyen bilgisayarı, sahibinin istemediğine karar verir ve alıp evine götürür. Eve vardığında bilgisayarı açarak incelemeye başlar ve içerisinde bir adet şifreli klasör olduğunu fark eder. Bu klasörün içerisinde bulunan dosyalar deep web içeriklerine ulaşmaktadır. Cinsellik, kiralık katiller ve uyuşturucu ticaretine kadar varan izin sürülemez deep web kullanıcılarının bilgilerinin bulunduğu ve hatta kurbanların, işkence gören insanların dahi bilgilerine ulaşabildiği bir bilgisayardır. Önemsiz gibi gördüğü kayıp bir dizüstü bilgisayar başına büyük dertler açmak üzeredir…

2014 yılında ilk kez karşımıza çıkan yeni nesil korku filmleri arasına sessiz sedasız adını yazdıran Sanalüstü 2. filmiyle 2018 yılının 20 Temmuz günü ABD sinemalarında vizyona girmiştir. Korku türdeki yapımda yönetmenlik yapan isim bu kez Stephen Susco olmuştur.

Film Bilgileri
Sanalüstü 2: Dark Web izle | Unfriended Dark Web 2018 Türkçe Altyazılı izle
Sanalüstü 2: Dark Web izle | Unfriended Dark Web 2018 filmi, Matias 20’li yaşlarında bir gençtir ve gittiği internet cafede ortalığa bırakılmış sahibi belli olmayan bir dizüstü bilgisayar bulur. Yaklaşık 4 haftadır kayıp eşyalar bölümünde bekleyen bilgisayarı, sahibinin istemediğine karar verir ve alıp evine götürür. Eve vardığında bilgisayarı açarak incelemeye başlar ve içerisinde bir adet şifreli klasör olduğunu fark eder. Bu klasörün içerisinde bulunan dosyalar deep web içeriklerine ulaşmaktadır. Cinsellik, kiralık katiller ve uyuşturucu ticaretine kadar varan izin sürülemez deep web kullanıcılarının bilgilerinin bulunduğu ve hatta kurbanların, işkence gören insanların dahi bilgilerine ulaşabildiği bir bilgisayardır. Önemsiz gibi gördüğü kayıp bir dizüstü bilgisayar başına büyük dertler açmak üzeredir…2014 yılında ilk kez karşımıza çıkan yeni nesil korku filmleri arasına sessiz sedasız adını yazdıran Sanalüstü 2. filmiyle 2018 yılının 20 Temmuz günü ABD sinemalarında vizyona girmiştir. Korku türdeki yapımda yönetmenlik yapan isim bu kez Stephen Susco olmuştur.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Yorumlar 0 Yorum