Polar 2019 izle

Polar
Palero PaleroFragman
Hata Bildir ×
[wpforms id="31636" title="false" description="false"]


Polar izle, Polar full izle, Polar türkçe dublaj izle, Polar türkçe altyazılı izle, Polar hd izle, Polar 2019 izle, Duncan Vizla dünyanın en iyi kiralık katillerinden biridir ve emekli olmasına sadece 14 gün kalmıştır. Vizla sadece emekli olmak, dağların arasındaki küçük kulübesine çekilmek ve geçmişte yaptığı hataları unutmaya çalışmak istemektedir. Ancak adına çalıştığı patronu şirketi satmak istemektedir ve Vizla dahil bir çok kişinin emeklilik parasını ödemeyip kısa yoldan şirket açıklarını kapatmayı planlamaktadır. Şirket bunu yaptırmak için yeni ve genç bir ekip tutar ve bu acımasız genç katil ekibi sırasıyla eski katilleri öldürmeye başlar. Şimdi sıra Vizla’ya gelmiştir ve bu genç katil ekibi onun peşine düşer. Vizla bu konuyu pek umursamasa da onu ikinci defa öldürmeye kalktıklarında artık bir şeyler yapmasının vakti geldiğini anlamıştır!

Film Bilgileri
Polar 2019 izle
Polar izle, Polar full izle, Polar türkçe dublaj izle, Polar türkçe altyazılı izle, Polar hd izle, Polar 2019 izle, Duncan Vizla dünyanın en iyi kiralık katillerinden biridir ve emekli olmasına sadece 14 gün kalmıştır. Vizla sadece emekli olmak, dağların arasındaki küçük kulübesine çekilmek ve geçmişte yaptığı hataları unutmaya çalışmak istemektedir. Ancak adına çalıştığı patronu şirketi satmak istemektedir ve Vizla dahil bir çok kişinin emeklilik parasını ödemeyip kısa yoldan şirket açıklarını kapatmayı planlamaktadır. Şirket bunu yaptırmak için yeni ve genç bir ekip tutar ve bu acımasız genç katil ekibi sırasıyla eski katilleri öldürmeye başlar. Şimdi sıra Vizla'ya gelmiştir ve bu genç katil ekibi onun peşine düşer. Vizla bu konuyu pek umursamasa da onu ikinci defa öldürmeye kalktıklarında artık bir şeyler yapmasının vakti geldiğini anlamıştır!
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: ,
guest
1 Yorum
En Eski
En Yeni Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
selincik
Misafir
selincik
1 yıl önce

fena bir film değil, adamın öldürme sahneleri baya iyiydi ama film için uuuuuu mükemmeldi diyemem. boş sahneler vardı ve bazı olayları tam olarak hissettirip anlatamamışlar. yine de izleneceğini düşünüyorum boş vaktiniz varsa.