Full HD Film izleme keyfini Online Sinema / Film izle platformumuzda en yeni filmleri Full HD izleyerek yaşayın.


Örümcek Ağındaki Kız – The Girl İn The Spider’s Web filmi 30 Kasım 2018 (Türkiye)’de vizyona girmiştir. Fede Alvarez yönetmen koltuğunda yer alırken Fede Alvarez ile birlikte Jay Basu, Steven Knight senaryosunda çalışmışlardır. Aksiyon, Suç, Dram, Gerilim türünde olan film türkçe altyazı olarak yayınlanmıştır. Kişilik olarak farklı olsalarda aynı doğru da buluşan Bilgisayar korsanı Lisbeth Salander ve gazetecilik yapan Mikael Blomkvist sadece doğruları herkesin öğrenmesini sağlamak için çalışacaklardır. Biraz yol aldıklarında kendilerini örümcek ağı gibi sarılmış suç şebekeleri içinde bulurlar. Siber suçlar , yasa dışı eylemler bunlara karışan bir sürü yetkili kişi bürokrat bulunmaktadır.

27,930 Görüntülenme
5.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.4 /10 (4153)
6.1 IMDB Puanı
Yönetmen
Senaryo David Lagercrantz, Stieg Larsson, Jay Basu, Fede Alvarez, Steven Knight
Örümcek Ağındaki Kız - The Girl İn The Spider's Web filmi 30 Kasım 2018 (Türkiye)'de vizyona girmiştir. Fede Alvarez yönetmen koltuğunda yer alırken Fede Alvarez ile birlikte Jay Basu, Steven Knight senaryosunda çalışmışlardır. Aksiyon, Suç, Dram, Gerilim türünde olan film türkçe altyazı olarak yayınlanmıştır. Kişilik olarak farklı olsalarda aynı doğru da buluşan Bilgisayar korsanı Lisbeth Salander ve gazetecilik yapan Mikael Blomkvist sadece doğruları herkesin öğrenmesini sağlamak için çalışacaklardır. Biraz yol aldıklarında kendilerini örümcek ağı gibi sarılmış suç şebekeleri içinde bulurlar. Siber suçlar , yasa dışı eylemler bunlara karışan bir sürü yetkili kişi bürokrat bulunmaktadır.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

Yorumlarınızda filmin konusuyla ilgili detay vermek istediğinizde spoiler etiketinin içine alınız. Örnek: [spoiler]Katil Edward'ın sevgilisi Lisa[/spoiler]
Avatar