O – it – Es Bölüm 1 (2017) Türkçe Dublaj izle

Tek Part Vidmoly Fragman
Hata Bildir ×
[wpforms id="31636" title="false" description="false"]


O – it – Es Bölüm 1 izle, 8.1 puan alarak 2017 yapımı olan filmin konusunda ise Stephen King’in romanından tekrar beyazperdeye uyarlanan film, Maine’in küçük bir kasabasında yaşayan 7 çocuğu ele alıyor. Dışlanan bu arkadaş grubu bir yandan hayatın getirdiği sorunlarla, bir yandan da ergenlikle uğraşırken, başlarına bir de bir palyaço kılığında dehşet saçan Pennywise bela oluyor.
Filmin yönetmen koltuğunda Mama filmiyle hatırladığımız Andrés Muschietti otururken filmin başrollerini ise Bill Skarsgård, Javier Botet, Owen Teague üstleniyor.

Film Bilgileri
O – it – Es Bölüm 1 (2017) Türkçe Dublaj izle
196 izlenme
IMDb: 7.4
O - it - Es Bölüm 1 izle, 8.1 puan alarak 2017 yapımı olan filmin konusunda ise Stephen King’in romanından tekrar beyazperdeye uyarlanan film, Maine’in küçük bir kasabasında yaşayan 7 çocuğu ele alıyor. Dışlanan bu arkadaş grubu bir yandan hayatın getirdiği sorunlarla, bir yandan da ergenlikle uğraşırken, başlarına bir de bir palyaço kılığında dehşet saçan Pennywise bela oluyor. Filmin yönetmen koltuğunda Mama filmiyle hatırladığımız Andrés Muschietti otururken filmin başrollerini ise Bill Skarsgård, Javier Botet, Owen Teague üstleniyor.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments