Moana izle | 2016 Türkçe Altyazılı izle

Tek Part Vidmoly Tek Part RapidTek Part LoadTek Part NetuTek Part StreamangoFragman
Hata Bildir ×
[wpforms id="31636" title="false" description="false"]


Moana izle | 8.0 puan alarak 2016 yapımı olan filmin konusunda ise Maceraya düşkün genç bir kadının, efsanevi bir adaya yaptığı yolculuğu anlatan filmde, genç kadın ile yarı tanrı Maui’nin başlarından geçenler perdeye taşınacak!
Moana Waialiki seyahat meraklısı bir kızdır ve Moutunui köyünün şefinin kızıdır. Adasındaki insanların ekinleri çürüyüp balıkçılar balık tutamamaya başlayınca, tüm bunlara Te Fiti’nin kalbini çalan Maui’nin neden olduğunu öğrenir.

Antik çağlarda Okyanusya’daki Güney Pasifik adalarında yaşayan bir genç kız olan, kuşaklar boyunca denizlerde yolculuk etmiş bir ailenin temsilcisidir. Ailesine ve yaşadığı adanın halkına yardım edebilmek amacıyla maceralı bir yolculuğa çıktığında, hayran olduğu yarı-tanrı Maui ile işbirliği yapması gerekecektir.
Disney’in çok sevilen bazı animasyonlarını yönetmiş John Musker ve Ron Clements’in yönettiği Moana’da Dwayne Johnson ve genç oyuncu Auli’i Cravalho, orijinal seslendirme kadrosunda.

Film Bilgileri
Moana izle | 2016 Türkçe Altyazılı izle
Moana izle | 8.0 puan alarak 2016 yapımı olan filmin konusunda ise Maceraya düşkün genç bir kadının, efsanevi bir adaya yaptığı yolculuğu anlatan filmde, genç kadın ile yarı tanrı Maui’nin başlarından geçenler perdeye taşınacak! Moana Waialiki seyahat meraklısı bir kızdır ve Moutunui köyünün şefinin kızıdır. Adasındaki insanların ekinleri çürüyüp balıkçılar balık tutamamaya başlayınca, tüm bunlara Te Fiti’nin kalbini çalan Maui’nin neden olduğunu öğrenir. Antik çağlarda Okyanusya'daki Güney Pasifik adalarında yaşayan bir genç kız olan, kuşaklar boyunca denizlerde yolculuk etmiş bir ailenin temsilcisidir. Ailesine ve yaşadığı adanın halkına yardım edebilmek amacıyla maceralı bir yolculuğa çıktığında, hayran olduğu yarı-tanrı Maui ile işbirliği yapması gerekecektir. Disney'in çok sevilen bazı animasyonlarını yönetmiş John Musker ve Ron Clements'in yönettiği Moana'da Dwayne Johnson ve genç oyuncu Auli'i Cravalho, orijinal seslendirme kadrosunda.
Yapım Yılı:
Ülke:
guest
7 Yorum
En Eski
En Yeni Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
onurhan
Misafir
onurhan
4 yıl önce

sonuna kadar izleyin ek sahnesi mevcut:) çok keyif aldım

elvan
Misafir
elvan
3 yıl önce

bayıldım çok güzel

Elcan
Misafir
Elcan
3 yıl önce

keske turkce doblaj olsaydi

Jokes
Misafir
Jokes
3 yıl önce
Reply to  Elcan

Aynen kardeş

Jokes
Misafir
Jokes
3 yıl önce

Şu filme dublaj eklermisiniz lütfen

Mahir
Misafir
Mahir
3 yıl önce

başını izleyip kapadım güzel değil