Mezarına Tüküreceğim 1 izle | I Spit on Your Grave (2010) Türkçe Dublaj izle

Tek Part Fast Tek Part StreamangoFragman
Hata Bildir ×
[wpforms id="31636" title="false" description="false"]


Mezarına Tüküreceğim 1 izle | I Spit on Your GraveJennifer Hills, inzivaya çekilerek roman yazmaya ağırlık veren genç bir kadındır. Fakat yerleştiği küçük evde, Jennifer’ın yalnız hali çevrede yaşayan adamların ilgisini çeker.
Bir gece genç kadını korkutmak için yaşadığı yeri basarlar ama işler beklenmedik biçimde çığrından çıkar. Jennifer’a önce işkence eder ardından da tüm gece boyunca tecavüz ederler. Fakat Jennifer öldürülmeden ellerinden kurtulmayı başarıp, kendini yakınlardaki nehre bırakır. Adamlar öldüğüne kanaat getirip cesedi aramaktan da vazgeçerler.
Ama genç kadın büyük ve yıkıcı bir intikam için geri dönecektir…

Film Bilgileri
Mezarına Tüküreceğim 1 izle | I Spit on Your Grave (2010) Türkçe Dublaj izle
Mezarına Tüküreceğim 1 izle | I Spit on Your GraveJennifer Hills, inzivaya çekilerek roman yazmaya ağırlık veren genç bir kadındır. Fakat yerleştiği küçük evde, Jennifer'ın yalnız hali çevrede yaşayan adamların ilgisini çeker. Bir gece genç kadını korkutmak için yaşadığı yeri basarlar ama işler beklenmedik biçimde çığrından çıkar. Jennifer'a önce işkence eder ardından da tüm gece boyunca tecavüz ederler. Fakat Jennifer öldürülmeden ellerinden kurtulmayı başarıp, kendini yakınlardaki nehre bırakır. Adamlar öldüğüne kanaat getirip cesedi aramaktan da vazgeçerler. Ama genç kadın büyük ve yıkıcı bir intikam için geri dönecektir...
Yönetmen:
Yapım Yılı:
guest
1 Yorum
En Eski
En Yeni Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
hakan
Misafir
hakan
3 yıl önce

adını yansıtan bir film, başladıktan sonra yarıda bırakamazsınız rahatsız edici bir empatiye sahip.