Mayın | Mine (2016) Türkçe Dublaj izle

Tek Part Fast Tek Part VidmolyTek Part VidozaTek Part StreamangoAltyazılıFragman
Hata Bildir ×
[wpforms id="31636" title="false" description="false"]


Mayın izle | Mine izle 2016 yapımı film, Amerika’nın güvenliği için odukça kritik olan bir kanun kaçağı çölde kıstırılır. Uluslararası bir diplomatik krize yol açmamak için iki asker görevlendirilir. Bu keskin nişancıların görevi, hedeflerini etkisiz hale getirip bölgeyi terk etmektir. Acemice yapılan bir hata sonucunda görev başarısız olur. Görevli personel kendilerini bölgeden uzaklaştıracak helikoptere doğru giderlerken mayınlı bir araziye girerler.

Film Bilgileri
Mayın | Mine (2016) Türkçe Dublaj izle
Mayın izle | Mine izle 2016 yapımı film, Amerika'nın güvenliği için odukça kritik olan bir kanun kaçağı çölde kıstırılır. Uluslararası bir diplomatik krize yol açmamak için iki asker görevlendirilir. Bu keskin nişancıların görevi, hedeflerini etkisiz hale getirip bölgeyi terk etmektir. Acemice yapılan bir hata sonucunda görev başarısız olur. Görevli personel kendilerini bölgeden uzaklaştıracak helikoptere doğru giderlerken mayınlı bir araziye girerler.
Yapım Yılı:
guest
5 Yorum
En Eski
En Yeni
Inline Feedbacks
View all comments
mavi
Misafir
mavi
3 yıl önce

kaydadeger izlenilmeli kesinlikle

Filmci
Misafir
Filmci
3 yıl önce

10 numara 5 yıldız film izlemeye değer

hasannn
Misafir
hasannn
2 yıl önce

bune böyle bu kadar kötü film yönetmen hiç görmedim hayatımda en kötü izlediğim berbat film kesinlikle izlemeyin zamanınıza çok yazık

kasso
Misafir
kasso
2 yıl önce

bir film uzmanı olarak sakın izlemeyin diyorum çok saçma salak 🙂

Meri
Misafir
Meri
1 yıl önce

Yorumlara takmayın.Bence izleyin güzel.