Full HD Film izleme keyfini Online Sinema / Film izle platformumuzda en yeni filmleri Full HD izleyerek yaşayın.


Maça Kızı Kara Ayin – Queen of Spades The Dark Rite 2018 filmi rusya yapımı yönetmenliğini Svyatoslav Podgayevskiy’nin yaptığı Korku, Gizem, Gerilim türünde bir filmdir. İnanışa göre geçmişten gelen büyük bir aynı üzerine merdiven çizip üç kere onun ismini söylemek aynanın içinden çıkıp gelecek maça kızını gösterecektir. Tabi normalde böyle bir olay yaşanmamış olsada bir grup arkadaş şakayla karışık böyle birşey yaparlar ve gerçekten birşeyler olmaya başlar.

2,630 Görüntülenme
5.2
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.2 /10 (181)
5.5 IMDB Puanı
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 92 dakika
Senaryo Svyatoslav Podgaevskiy
Ödüller 1 ödül & 1 nomination
Maça Kızı Kara Ayin - Queen of Spades The Dark Rite 2018 filmi rusya yapımı yönetmenliğini Svyatoslav Podgayevskiy'nin yaptığı Korku, Gizem, Gerilim türünde bir filmdir. İnanışa göre geçmişten gelen büyük bir aynı üzerine merdiven çizip üç kere onun ismini söylemek aynanın içinden çıkıp gelecek maça kızını gösterecektir. Tabi normalde böyle bir olay yaşanmamış olsada bir grup arkadaş şakayla karışık böyle birşey yaparlar ve gerçekten birşeyler olmaya başlar.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

Yorumlarınızda filmin konusuyla ilgili detay vermek istediğinizde spoiler etiketinin içine alınız. Örnek: [spoiler]Katil Edward'ın sevgilisi Lisa[/spoiler]
Avatar