Lady Bloodfight izle | 2016 Türkçe Alyazılı izle

Tek Part Load Tek Part Ok.ruFragman
Hata Bildir ×
[wpforms id="31636" title="false" description="false"]


Lady Bloodfight izle | 5.2 puan alarak 2016 yapımı olan filmin konusunda ise Sorunları olan genç ve güzel bir Amerikalı kadın, sırt çantasıyla gittiği Hong Kong’ta kendisini soymaya çalışan üç hırsızdan kurtulunca, bir Wudang şampiyonu olan Shu’nun dikkatini çeker. Genç kadını dünyanın en büyük gizli kadınlararası dövüş sanatları turnuvasına sokmak üzere yetiştirmeye karar verir.
Aylar süren yoğun ve insafsız bir hazırlıktan sonra Jane, aralarında Shu’nun en büyük rakibi olan Shaoln ustası Wai’nin çırağı Ling’in de olduğu, dünyanın en ölümcül kadınlarının karşısına çıkmaya hazırdır.

Film Bilgileri
Lady Bloodfight izle | 2016 Türkçe Alyazılı izle
Lady Bloodfight izle | 5.2 puan alarak 2016 yapımı olan filmin konusunda ise Sorunları olan genç ve güzel bir Amerikalı kadın, sırt çantasıyla gittiği Hong Kong’ta kendisini soymaya çalışan üç hırsızdan kurtulunca, bir Wudang şampiyonu olan Shu’nun dikkatini çeker. Genç kadını dünyanın en büyük gizli kadınlararası dövüş sanatları turnuvasına sokmak üzere yetiştirmeye karar verir. Aylar süren yoğun ve insafsız bir hazırlıktan sonra Jane, aralarında Shu’nun en büyük rakibi olan Shaoln ustası Wai’nin çırağı Ling’in de olduğu, dünyanın en ölümcül kadınlarının karşısına çıkmaya hazırdır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
guest
5 Yorum
En Eski
En Yeni Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Murat
Misafir
Murat
3 yıl önce

Film için teşekkürler.
Ama Türkçe çeviriniz bildiğimiz google translatten yapılmış.
Az çok İnglizce bilmeyen altyazıdan çok yanlış şeyler anlar.

Mehmet Serdar Koçak
Misafir
Mehmet Serdar Koçak
3 yıl önce

Close play eklermisiniz

Mehmet Serdar Koçak
Misafir
Mehmet Serdar Koçak
3 yıl önce

Meb erişim engelinden dolayı close play istiyorum