Jane Got a Gun – Jane’in İntikamı 2016 Türkçe Dublaj izle

Tek Part Fast Fragman
Hata Bildir ×
[wpforms id="31636" title="false" description="false"]

Jane Got a Gun filminin konusu, Jane Hammond, 8 kurşun yiyip kanundan kaçan kocasını kurtarmak için 10 seneden fazladır görüşmediği eski sevgilisi Dan Frost’dan yardım ister. Peşinde azılı bir mafya vardır ve yarım kalan işlerini bitirebilmek için Bill’in izini saklandığı çiftlik evine kadar sürer. Dan, Jane’e yardım edecektir ama hiçbir şey karşılıksız değildir…

Yönetmenliğini Kevin Hakkında Konuşmalıyız filmiyle uluslararası arenada iyice tanınan İskoçyalı sinemacı Lynne Ramsay’in üstlendiği filmin senaryosu ise ilk uzun metrajlı işine imza atan Brian Duffield’a ait. Filmin kadrosunda Natalie Portman’ı Jane rolünde seyderken, güzel oyuncuya Jude Law ve Joel Edgerton eşlik ediyor.

Film Bilgileri
Jane Got a Gun – Jane’in İntikamı 2016 Türkçe Dublaj izle
Jane Got a Gun filminin konusu, Jane Hammond, 8 kurşun yiyip kanundan kaçan kocasını kurtarmak için 10 seneden fazladır görüşmediği eski sevgilisi Dan Frost'dan yardım ister. Peşinde azılı bir mafya vardır ve yarım kalan işlerini bitirebilmek için Bill'in izini saklandığı çiftlik evine kadar sürer. Dan, Jane'e yardım edecektir ama hiçbir şey karşılıksız değildir... Yönetmenliğini Kevin Hakkında Konuşmalıyız filmiyle uluslararası arenada iyice tanınan İskoçyalı sinemacı Lynne Ramsay'in üstlendiği filmin senaryosu ise ilk uzun metrajlı işine imza atan Brian Duffield'a ait. Filmin kadrosunda Natalie Portman'ı Jane rolünde seyderken, güzel oyuncuya Jude Law ve Joel Edgerton eşlik ediyor.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
guest
1 Yorum
En Eski
En Yeni Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
AYHAN
Misafir
AYHAN
3 yıl önce

ilk başta bir şeye benzemiyor ama izledikçe kendine çeken bir yapısı var