Full HD Film izleme keyfini Online Sinema / Film izle platformumuzda en yeni filmleri Full HD izleyerek yaşayın.


Isn’t It Romantic filmi, Çok beğenildiği için hemen türkçe dublajı çıkan film ABD yapımıdır. Rebel Wilson’un başrolünde oynadığı filmin konusu ise Natalie mimarlık yapan birisidir çocukken en çok sevdiği romantik komedi türünde filmler olsada büyüdükçe hayatın gerçekleriyle tanışmaya başladıkça bunun geçmişte kaldığını anlar. O artık kariyer düşünen birisi haline gelmiş şehirdeki en büyük gökdeleni yapma hayalini gerçekştirmeyi düşünürken ona sürekli patronları getir götür işleri yaptırmaktadır. Bunlar yetmezmiş gibi birde soyguncu tam iş üstündeyken Natalie ile karşılaşır ve yere düştüğünde başını sert bir şekilde yere vuracak gözlerini açtığında hafızasını kaybetmiş olarak kalkacaktır.

2,736 Görüntülenme
5.7
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.7 /10 (189)
6.2 IMDB Puanı
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi New Line Cinema
Senaryo Erin Cardillo, Dana Fox, Katie Silberman, Erin Cardillo
Isn't It Romantic filmi, Çok beğenildiği için hemen türkçe dublajı çıkan film ABD yapımıdır. Rebel Wilson'un başrolünde oynadığı filmin konusu ise Natalie mimarlık yapan birisidir çocukken en çok sevdiği romantik komedi türünde filmler olsada büyüdükçe hayatın gerçekleriyle tanışmaya başladıkça bunun geçmişte kaldığını anlar. O artık kariyer düşünen birisi haline gelmiş şehirdeki en büyük gökdeleni yapma hayalini gerçekştirmeyi düşünürken ona sürekli patronları getir götür işleri yaptırmaktadır. Bunlar yetmezmiş gibi birde soyguncu tam iş üstündeyken Natalie ile karşılaşır ve yere düştüğünde başını sert bir şekilde yere vuracak gözlerini açtığında hafızasını kaybetmiş olarak kalkacaktır.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

Yorumlarınızda filmin konusuyla ilgili detay vermek istediğinizde spoiler etiketinin içine alınız. Örnek: [spoiler]Katil Edward'ın sevgilisi Lisa[/spoiler]
Avatar