Goosebumps: Canavarlar Firarda izle | Goosebumps (2015) Türkçe Dublaj izle

Tek Part Fast Fragman
Hata Bildir ×
[wpforms id="31636" title="false" description="false"]


Goosebumps: Canavarlar Firarda izle | Goosebumps (2015) filmi, R.L Stine bir korku yazarıdır ve kitaplardaki yaratıkların gerçek olduğunun ve insanlardan sadece canavarlar hakkında yazılar yazdığında uzak kaldıklarını fark eder. Fakat küçük bir kaza sonrası tüm canavarlar serbest kalarak insanları rahatsız etmeye başlarlar. Canavarları durdurma işi ise korku yazarı Stine’ın kızı Hanna ve kasabaya yeni gelen Zach’a düşer…

Film Bilgileri
Goosebumps: Canavarlar Firarda izle | Goosebumps (2015) Türkçe Dublaj izle
Fantastik korku ve komedi türlerine ender rastladığımız şu günlerde HBO şirketi bizlere güzel bir yapıt ile merhaba diyor. Muhtemelen bu sene kendi yapısındaki en iyi film seçilecek çünkü düzgün bir alternatifi veya rakibine henüz rastlayamadık. Goosebumps 2015 izle için gerisini dikkatlice okumanızı veya en azından bir göz gezdirmenizi tavsiye ederim, hem kendi yorumum hem resmi açıklamalar sonucunda derledik. Kısaca konusundan bahsetmek gerekirse modern çağın en iyi korku romanı yazarlarından birisi olarak kabul edilen Roben Stine yarattığı bir hikayeden yola çıkılarak kurgulanan ve sinema perdelerine aktarılan bu eserlerde efsanevi yaratıkların aslında varlığının doğru olduğunu ancak bilinmezlik olması açısından tüm insanoğluna görünmeden ve onlara varlıklarını hissettirmeden yaşadıklarını işleyen enteresan bir konuya sahip olmakla birlikte bu mevzuyu net bir şekilde anlayan bir adamın bu durumu anlaması ile merakını yenemediğinden dolayı yaptığı bir takım girişimler ve neticesinde oluşan olayları anlatıyorlar. Goosebumps 2015 Türkçe dublaj izle ile 720p ve 1080p görüntü kalitesi seçenekleri sitemizde mevcuttur, bilginiz olsun.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
guest
1 Yorum
En Eski
En Yeni
Inline Feedbacks
View all comments
durmaxx
Misafir
durmaxx
3 yıl önce

Tüm filmlere close load istiyoruz. İndirmeye boğarız sizii. Okulda yasak değil close load. Lütfen tüm filmler closeload olsun…..