Geliş – Arrival 2016 Türkçe Dublaj izle

Tek Part Load Fragman
Hata Bildir ×
[wpforms id="31636" title="false" description="false"]


Geliş – Arrival filmi, 8.3 puan alarak 2016 yapımı olan filmin konusunda ise Gizemli bir uzay gemisi dünyaya iniş yapar. Amaçlarının ne olduğu bilinmeyen uzaylılarla iletişim kurmanın yolları aranmaya başlar. Uzaylılarla iletişim kurması için bir dil bilimcisi olan Dr. Louise Banks hükümet tarafından göreve çağrılır. Uzaylıların barışçıl mı yoksa istilacı mı olduğu çözülmeye çalışılacaktır. Başrollerini Amy Adams ve Jeremy Renner’ın palaştığı Arrival filminin yönetmen koltuğunda ise Denis Villeneuve oturuyor.

Film Bilgileri
Geliş – Arrival 2016 Türkçe Dublaj izle
Geliş - Arrival filmi, 8.3 puan alarak 2016 yapımı olan filmin konusunda ise Gizemli bir uzay gemisi dünyaya iniş yapar. Amaçlarının ne olduğu bilinmeyen uzaylılarla iletişim kurmanın yolları aranmaya başlar. Uzaylılarla iletişim kurması için bir dil bilimcisi olan Dr. Louise Banks hükümet tarafından göreve çağrılır. Uzaylıların barışçıl mı yoksa istilacı mı olduğu çözülmeye çalışılacaktır. Başrollerini Amy Adams ve Jeremy Renner’ın palaştığı Arrival filminin yönetmen koltuğunda ise Denis Villeneuve oturuyor.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
guest
2 Yorum
En Eski
En Yeni Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
soner
Misafir
soner
3 yıl önce

filim efektler oyuncular güzel ama filimin bir amacı yok bir boşluk
başlangıcından beri birşeyler bekliyosun mesala savaş, iyiyle kötünün mücadelesi, veya bir ders verme vs vs hiç bişey yok ya la gereksiz kurusıkı
bir film gidin Dirilişin eski bölümlerini izleyin 🙂

AYHAN
Misafir
AYHAN
3 yıl önce

boğucu bir film boğulmaktan zor kurtuldum