Eğer Yaşarsam – If I Stay 2014 Türkçe Altyazı HD

Tek Part Close Fragman
Hata Bildir ×
[wpforms id="31636" title="false" description="false"]


Eğer Yaşarsam (If I Stay), çok satılan bir romanın sinemaya uyarlaması. Gayle Forman’a ait bu roman yayınlandığı tarihten itibaren çok ses getirmiş ve çok beğenilmiş harika bir hikaye.
Mia Hall (Moretz) hayatında karşı karşıya kalacağı en zor kararın Juillard’da müzik hayallerinin peşinden gitmek ile hayatının aşkı Adam’la (Blackley) beraber olmak için farklı bir yol izlemek arasında olacağını sanıyordur. Fakat tasasız bir aile gezintisi olması gereken araba yolculuğu bir anda her şeyi değiştirir; şimdi Mia’nın hayatı pamuk ipliğine bağlıdır. Pek çok şeyin açıklığa kavuştuğu bir gün boyunca ölüm ile yaşam arasında sıkışıp kalan genç kızın vermesi gereken tek bir karar kalmıştır; ve bu karar yalnızca geleceğini değil, kaderini de belirleyecektir. filmizlefilmsitesi.com iyi seyiler diler.

Film Bilgileri
Eğer Yaşarsam – If I Stay 2014 Türkçe Altyazı HD
Eğer Yaşarsam (If I Stay), çok satılan bir romanın sinemaya uyarlaması. Gayle Forman’a ait bu roman yayınlandığı tarihten itibaren çok ses getirmiş ve çok beğenilmiş harika bir hikaye. Mia Hall (Moretz) hayatında karşı karşıya kalacağı en zor kararın Juillard’da müzik hayallerinin peşinden gitmek ile hayatının aşkı Adam’la (Blackley) beraber olmak için farklı bir yol izlemek arasında olacağını sanıyordur. Fakat tasasız bir aile gezintisi olması gereken araba yolculuğu bir anda her şeyi değiştirir; şimdi Mia’nın hayatı pamuk ipliğine bağlıdır. Pek çok şeyin açıklığa kavuştuğu bir gün boyunca ölüm ile yaşam arasında sıkışıp kalan genç kızın vermesi gereken tek bir karar kalmıştır; ve bu karar yalnızca geleceğini değil, kaderini de belirleyecektir. filmizlefilmsitesi.com iyi seyiler diler.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments