Sinema izleme keyfinizi Online Sinema - Film izle ve Full HD Film izleme siteniz farkı ile en yeni filmleri HD olarak izleyerek doyasıya yaşayın.
lucky
Dışarıda – He’s Out There 2018 Türkçe Dublaj Film izle
5.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.0 /10 (25)
5.2 IMDB Puanı 639 Görüntülenme

Dışarıda – He’s Out There 2018 Türkçe Dublaj Film izle

Dışarıda - He's Out There filminin Yönetmeni Dennis Iliadis, Quinn Lasher ve Senaryosunda Mike Scannell yer almakta. Korku, Gerilim türünde olan film Abd yapımıdır. Şehirden uzak bir yerde hem tatil hemde kafa dinlemek isteyen Laura yanına iki kızınıda alarak ormanlık bir alanda bir gölün yanında bulunan ahşap bir eve gideceklerdir. Ona bir hikaye anlatılır Kaldıkları evde yaşayan bir ailenin çocuğunun kaybolduğunu ve bir daha bulunamadığını öğrenir. Fakat o hiç birşey den korkumuyordur ve kızlarıyla güzel zaman geçirmesine hiç bir şeyin engel olamayacağını düşünür ve eve yerleşir. Aradan birkaç gün geçmesi ile evde tuhaf ve garip şeyler yaşanmaya başlayacak zamanla bu olaylar onların hayatını kabusa çevirecektir.


Dışarıda – He’s Out There filminin Yönetmeni Dennis Iliadis, Quinn Lasher ve Senaryosunda Mike Scannell yer almakta. Korku, Gerilim türünde olan film Abd yapımıdır. Şehirden uzak bir yerde hem tatil hemde kafa dinlemek isteyen Laura yanına iki kızınıda alarak ormanlık bir alanda bir gölün yanında bulunan ahşap bir eve gideceklerdir. Ona bir hikaye anlatılır Kaldıkları evde yaşayan bir ailenin çocuğunun kaybolduğunu ve bir daha bulunamadığını öğrenir. Fakat o hiç birşey den korkumuyordur ve kızlarıyla güzel zaman geçirmesine hiç bir şeyin engel olamayacağını düşünür ve eve yerleşir. Aradan birkaç gün geçmesi ile evde tuhaf ve garip şeyler yaşanmaya başlayacak zamanla bu olaylar onların hayatını kabusa çevirecektir.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  He's Out There

  Yayın Tarihi:

  07 Kasım 2018

  Senaryo:

  Mike Scannell
  Yorumlarınızda filmin konusuyla ilgili detay vermek istediğinizde spoiler etiketinin içine alınız. Örnek: [spoiler]Katil Edward'ın sevgilisi Lisa[/spoiler]

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?