Diriliş izle | The Revenant 2015 Türkçe Dublaj izle

Tek Part Fast Tek Part FembedFragman
Hata Bildir ×
[wpforms id="31636" title="false" description="false"]


Diriliş izle | The Revenant filmi, 8.1 puan alarak 2015 yapımı olan filmin konusunda ise Michael Punke’ın kaleme aldığı The Revenant: A Novel Of Revenge kitabından beyazperdeye uyarlanacak olan öykü, kürkleri için hayvanlar avlayan bir kuruluş için çalışan Hugh Glass adındaki bir tuzakçının, bir boz ayı tarafından ölümcül bir biçimde yaralandıktan sonra, kendi ekibi tarafından ölüme terk edilmesini anlatıyor.
Yönetmenliğini usta isim Alejandro González Iñárritu’nun yaptığın filmin başrollerinde ise Leonardo DiCaprio ve Tom Hardy yer alıyor.

Film Bilgileri
Diriliş izle | The Revenant 2015 Türkçe Dublaj izle
Diriliş izle | The Revenant filmi, 8.1 puan alarak 2015 yapımı olan filmin konusunda ise Michael Punke’ın kaleme aldığı The Revenant: A Novel Of Revenge kitabından beyazperdeye uyarlanacak olan öykü, kürkleri için hayvanlar avlayan bir kuruluş için çalışan Hugh Glass adındaki bir tuzakçının, bir boz ayı tarafından ölümcül bir biçimde yaralandıktan sonra, kendi ekibi tarafından ölüme terk edilmesini anlatıyor. Yönetmenliğini usta isim Alejandro González Iñárritu’nun yaptığın filmin başrollerinde ise Leonardo DiCaprio ve Tom Hardy yer alıyor.
Yapım Yılı:
Ülke:
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments