Çin Seddi – The Great Wall 2016 Filmi izle

The Great Wall
Palero VidmolyFragman
Hata Bildir ×
[wpforms id="31636" title="false" description="false"]


Çin Seddi izle, Çin Seddi full izle, Çin Seddi türkçe dublaj izle, Çin Seddi türkçe altyazılı izle, Çin Seddi hd izle, The Great Wall izle, Uzak Asya’ya, barutu bulup Avrupa’ya götürebilmek amacıyla giden kervan önce bir çetenin, sonra da bilmedikleri bir canavarın saldırısına uğrayınca sadece William Garin (Matt Damon) ve Pero Tovar (Pedro Pascal) hayatta kalır. İkili daha sonra Çinli askerler tarafından yakalanır. Burada, karşılaştıkları canavarın “taotie” adlı çok güçlü ve aynı zamanda akıllı bir yaratığa ait olduğunu, her 60 yılda bir Çin Seddi’ne saldırdıklarını ve yakın zamanda gelmesi beklenen yeni bir saldırı için hazırlıklar yapıldığını öğrenirler. Canavarın bir elini kılıcıyla koparmayı başarmış William, hem savunma hattına yardımcı olmaya çalışacak, hem de buralara asıl gelme amacı olan barutu ele geçirme düşüncesini aklından çıkarmayacaktır.

Film Bilgileri
Çin Seddi – The Great Wall 2016 Filmi izle
Çin Seddi izle, Çin Seddi full izle, Çin Seddi türkçe dublaj izle, Çin Seddi türkçe altyazılı izle, Çin Seddi hd izle, The Great Wall izle, Uzak Asya'ya, barutu bulup Avrupa'ya götürebilmek amacıyla giden kervan önce bir çetenin, sonra da bilmedikleri bir canavarın saldırısına uğrayınca sadece William Garin (Matt Damon) ve Pero Tovar (Pedro Pascal) hayatta kalır. İkili daha sonra Çinli askerler tarafından yakalanır. Burada, karşılaştıkları canavarın "taotie" adlı çok güçlü ve aynı zamanda akıllı bir yaratığa ait olduğunu, her 60 yılda bir Çin Seddi'ne saldırdıklarını ve yakın zamanda gelmesi beklenen yeni bir saldırı için hazırlıklar yapıldığını öğrenirler. Canavarın bir elini kılıcıyla koparmayı başarmış William, hem savunma hattına yardımcı olmaya çalışacak, hem de buralara asıl gelme amacı olan barutu ele geçirme düşüncesini aklından çıkarmayacaktır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
guest
5 Yorum
En Eski
En Yeni Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tesla
Misafir
Tesla
4 yıl önce

Çeviri yapan.Biz anlamadık Çince konuştuğunu.Bari Çince konuşuyor diye yazmasaydın da çıkan Çince yazıları okuyabilseydik :))) !!!

umut
Misafir
umut
3 yıl önce

berbat bir film .ömrümden 1.5 saat boşa gitti. anımasyon çizgi film seyretmek daha iyi.çin seddiylede alakası yok

zümra
Misafir
zümra
3 yıl önce

çok kötü bir film kesinlikle izlediğinize degmez bir aksiyon yada bilimkurgu fiminde bile bu kadar sacma seyler yapılmıyor izlemeyin bir bucuk saat sizde kalsın

AYHAN
Misafir
AYHAN
3 yıl önce

ADMİN EMEĞİNE EMEKLRİNE SAĞLIK ÖNCELİKLE FİLM DE ÇOK GÜZEL OLMUŞ İZLENECEK KALİTEDE YANİ

nisa
Misafir
nisa
3 yıl önce

Bence güzel bi film çeviri yapanın ellerine sağlık