Avanpost – The Blackout: Invasion Earth 2019 Filmi Full HD izle

Avanpost
Fast VidmolyFragman
Hata Bildir ×
[wpforms id="31636" title="false" description="false"]


Avanpost – The Blackout: Invasion Earth film izle, 2019 yapım filmi Full HD izle, Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı seçeneğiyle , Dünyaya hiçbir göktaşı çarpmadı, hiçbir terörist dünyayı tehlikeye atmadı, atom savaşı başlamadı ama bir şeyler ters gitti. Açıklanamayan bir olay Dünyayı etkisi altına aldığında birçok yer ile iletişim kesilir. Sadece Doğu Avrupa’da küçük bir alanda elektrik vardır. Askeri güçler araştırmaya başladıklarında arabalarda, yollarda, hastanelerde, tren istasyonlarında ve daha birçok yerde cesetlere rastlar. Dünyadaki hayatı kim ya da ne yok etmektedir?

Film Bilgileri
Avanpost – The Blackout: Invasion Earth 2019 Filmi Full HD izle
Avanpost - The Blackout: Invasion Earth film izle, 2019 yapım filmi Full HD izle, Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı seçeneğiyle , Dünyaya hiçbir göktaşı çarpmadı, hiçbir terörist dünyayı tehlikeye atmadı, atom savaşı başlamadı ama bir şeyler ters gitti. Açıklanamayan bir olay Dünyayı etkisi altına aldığında birçok yer ile iletişim kesilir. Sadece Doğu Avrupa’da küçük bir alanda elektrik vardır. Askeri güçler araştırmaya başladıklarında arabalarda, yollarda, hastanelerde, tren istasyonlarında ve daha birçok yerde cesetlere rastlar. Dünyadaki hayatı kim ya da ne yok etmektedir?
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
guest
1 Yorum
En Eski
En Yeni
Inline Feedbacks
View all comments
Stuka
Misafir
Stuka
1 ay önce

Ruslar sinemasının artık Hollywood sineması ile yarışır hale geldiğinin en güzel somut göstergesi The Blackout: Invasion Earth filmi olmuş İMDb puanı 5,9 verilmesine karşın, bence bu puanın çok üstünde bir film olmuş siz sevgili izleyicilerimizin görüşlerinize bırakıyorum IMDb puanına bırakıyorum.