Arkadaş Oyunları – Buddy Games 2021 Filmi izle

Buddy Games
Palero VidmolyFragman
Hata Bildir ×
[wpforms id="31636" title="false" description="false"]


Arkadaş Oyunları izle, Buddy Games izle, Buddy Games full izle, Arkadaş Oyunları türkçe dublaj izle, Arkadaş Oyunları altyazılı izle, Arkadaş Oyunları hd izle, Buddy Games 2021 izle, Uzun süredir görüşemeyen altı kişiden oluşan bir arkadaş grubu, saçma fiziksel ve zihinsel zorlukların olduğu The Buddy Games’i oynamak için yeniden bir araya gelir. Oyunun kazananı büyük ödül 150 bin doların sahibi olacaktır. Ödülü kazanmak için mücadele eden ekip, bu süreçte eski yaraları iyileştirip arkadaşlığın gerçek anlamının farkına varırlar.

Film Bilgileri
Arkadaş Oyunları – Buddy Games 2021 Filmi izle
Arkadaş Oyunları izle, Buddy Games izle, Buddy Games full izle, Arkadaş Oyunları türkçe dublaj izle, Arkadaş Oyunları altyazılı izle, Arkadaş Oyunları hd izle, Buddy Games 2021 izle, Uzun süredir görüşemeyen altı kişiden oluşan bir arkadaş grubu, saçma fiziksel ve zihinsel zorlukların olduğu The Buddy Games'i oynamak için yeniden bir araya gelir. Oyunun kazananı büyük ödül 150 bin doların sahibi olacaktır. Ödülü kazanmak için mücadele eden ekip, bu süreçte eski yaraları iyileştirip arkadaşlığın gerçek anlamının farkına varırlar.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
guest
2 Yorum
En Eski
En Yeni Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
osman
Misafir
osman
6 gün önce

arkadaşlar çift seçenekli olan hiç bir filminizde türkçe atyazı seçeneği çalışmıyor sadece dublaj var neden altyazı seçeneği koyarsınız anlamıyorum bu filmlerin hiç birini orijinal dilinde ve altyazılı olarak izleyemiyoruz lütfen biraz ilgilenin