Anthropoid 2016 Türkçe Dublaj izle

Tek Part Close Tek Part LoadTek Part VideomeTek Part LoadAltyazılıFragman
Hata Bildir ×
[wpforms id="31636" title="false" description="false"]

>

Anthropoid filmi, 7.6 puan alarak 2016 yapımı olan filmin konusunda ise SS Generali Reinhard Heydrich’e düzenlenen suikast operasyonu Anthropoid’i konu alan film tarihi gerçeklere dayanıyor. Gerçek bir hikayeden uyarlanan filmde Hitler’in 3. adamı olan Heydrich, Nihai Çözüm projesinin mimarı olarak tarihin en büyük utançlarından birine ön ayak olurken bir yandan da Çekoslavakyalı sürgündeki askerlerin hedefi haline geliyor.
Yönetmen koltuğunda Sean Ellis’in oturduğu filmin senaryosu da Ellis ve Anthony Frewin tarafından yazıldı. Filmin başrollerinde Jamie Dornan,Harry Lloyd, Toby Jones, Charlotte Le Bon ve Bill Milner yer alıyor.

Film Bilgileri
Anthropoid 2016 Türkçe Dublaj izle
Anthropoid filmi, 7.6 puan alarak 2016 yapımı olan filmin konusunda ise SS Generali Reinhard Heydrich’e düzenlenen suikast operasyonu Anthropoid’i konu alan film tarihi gerçeklere dayanıyor. Gerçek bir hikayeden uyarlanan filmde Hitler’in 3. adamı olan Heydrich, Nihai Çözüm projesinin mimarı olarak tarihin en büyük utançlarından birine ön ayak olurken bir yandan da Çekoslavakyalı sürgündeki askerlerin hedefi haline geliyor. Yönetmen koltuğunda Sean Ellis’in oturduğu filmin senaryosu da Ellis ve Anthony Frewin tarafından yazıldı. Filmin başrollerinde Jamie Dornan,Harry Lloyd, Toby Jones, Charlotte Le Bon ve Bill Milner yer alıyor.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
guest
2 Yorum
En Eski
En Yeni
Inline Feedbacks
View all comments
soner
Misafir
soner
3 yıl önce

acayip süper film

su
Misafir
su
2 yıl önce

müammel