6 Balon izle | 6 Balloons 2018 Türkçe Dublaj izle

Tek Part Rapid Tek Part VidmolyTek Part FilebeboTek Part VidloxTek Part LoadTek Part EstreamTek Part NetuTek Part StreamangoFragman
Hata Bildir ×
[wpforms id="31636" title="false" description="false"]


6 Balon izle | 6 Balloons 2018 filmi, Arkadaşları tarafından düzenlenen partiye katılmak için hazırlanan Katie parti saati yaklaştığında kardeşini arayıp onun gelip gelmeyeceğini sormak ister fakat telefonu açmayan kardeşini merak edecek olan Katie kız kardeşinin oturduğu eve giderecek partiyi yarıda bırakacaktır. Katie’in kardeşinin evinin önüne geldiğinde farklı birşeylerin olduğunu anlayacaktır. Seth uyuşturucu bağımlısıdır ve bundan kardeşini kurutldum diye kandırırken kullanmaya devam etmiştir katie onun bu durumundan kurtulması için herşeyi yapacağını bunun için de uygun bir merkez arayışına gireceğini söyleyecektir.

Film Bilgileri
6 Balon izle | 6 Balloons 2018 Türkçe Dublaj izle
6 Balon izle | 6 Balloons 2018 filmi, Arkadaşları tarafından düzenlenen partiye katılmak için hazırlanan Katie parti saati yaklaştığında kardeşini arayıp onun gelip gelmeyeceğini sormak ister fakat telefonu açmayan kardeşini merak edecek olan Katie kız kardeşinin oturduğu eve giderecek partiyi yarıda bırakacaktır. Katie'in kardeşinin evinin önüne geldiğinde farklı birşeylerin olduğunu anlayacaktır. Seth uyuşturucu bağımlısıdır ve bundan kardeşini kurutldum diye kandırırken kullanmaya devam etmiştir katie onun bu durumundan kurtulması için herşeyi yapacağını bunun için de uygun bir merkez arayışına gireceğini söyleyecektir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments